Öz-Ok Name Temizlik

OKULLAR BİZE EMANET

                Aileler evlerinde ne kadar titizlenselerde çocuklarını okula yolladıklarında, çocuklar mikrop kapabilmekteler. 500-600 öğrencili okulların dahi bulunduğu ülke şartlarımızda İzmir okul temizliği sağlamak ta bir o kadar zor. Profesyonel ekibimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

                Bir okul veya dershane işletiyorsanız, firmamız ile anlaştığınız periyotlar dâhilinde kadromuz ile gelip yüksek standartlı ürünlerle İzmir okul temizliğini sağlıyoruz. Özellikle çocuklarımızın bağışık sistemleri, yetişkin bireylere göre zayıf oluyor. Bu durumdan ötürü, daha özverili bir detay çalışmaya ihtiyaç var. Kullandığımız ürünler, bu detay çalışmayı en iyi şekilde yapabilmek için tasarlandı.

                İzmir Okul temizliği ihmale gelmeyecek kadar önemli bir konu. Sağlıklı çocuklar, ülkemizin sağlıklı geleceğini oluşturacaklar. Geleceğimize sahip çıkmalıyız.

 

Öz&Ok Temizlik, İzmir Merdiven Temizliği, Ayrancılar Merdiven Temizliği, Torbalı apartman merdiven temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, çiğli merdiven temizliği, buca apartman temizliği, izmir ev temizliği, menderes ev temizliği, gaziemir apartman temizliği, karşıyaka aprtman merdiven temizliği, İzmir Merdiven Temizliği, izmir ev temizliği, Karabağlar Apartman Temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, izmir apartman temizliği, ayrancılar apartman temizliği, torbalı  ev temizliği, narlıdere apartman temizliği, narlıdere ev temizliği, güzelbahçe ev temizliği, güzelbahçe apartman temizliği, çiğli apartman temizliği, çiğli merdiven temizliği, bornova apartman temizliği, menderes apartman temizliği, buca apartman temizliği

 

 

 

Ziyaretçi Formu Bize istek, şikayet ve önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Ziyaretçi Formu