Öz-Ok Name Temizlik

KOLTUK YIKAMA

      Koltuklarınızın derinlemesine bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız profesyonel olarak hizmet veren firmalardan yararlanabilirsiniz. Biz de koltuklarınızı aldığınız ilk günkü temizliğine geri kavuşturmak için, uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. İzmir Koltuk yıkama işlemlerinizi itina ile yapıyoruz.

      Evlerinizde veya iş yerlerinizde, otel, yurt gibi mekânlarda yerinde koltuk ve kanepe temizliği işlemlerinizi yapmaktayız. Koltuk ve kanepelerinizin kumaş ve dokularına zarar vermeden uygun deterjanlarla temizliğini yapmaktayız. Çok zor lekeler varsa, ekibimiz farklı çalışmalar yaparak lekeyi kumaştan uzaklaştırır. İzmir koltuk yıkama bizim için son derece profesyonelce yapılmaktadır.

      İzmir Koltuk yıkama işlemlerinizi buharlı temizleme, kuru temizleme ve kuru köpükleme yöntemleri ile temizlenmektedir. Bu yüzden, koltuklarınızın kumaşına göre temizleme cinsi seçilmekte ve özenle bakımı yapılmaktadır.

 

Öz&Ok Temizlik, İzmir Merdiven Temizliği, Ayrancılar Merdiven Temizliği, Torbalı apartman merdiven temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, çiğli merdiven temizliği, buca apartman temizliği, izmir ev temizliği, menderes ev temizliği, gaziemir apartman temizliği, karşıyaka aprtman merdiven temizliği, İzmir Merdiven Temizliği, izmir ev temizliği, Karabağlar Apartman Temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, izmir apartman temizliği, ayrancılar apartman temizliği, torbalı  ev temizliği, narlıdere apartman temizliği, narlıdere ev temizliği, güzelbahçe ev temizliği, güzelbahçe apartman temizliği, çiğli apartman temizliği, çiğli merdiven temizliği, bornova apartman temizliği, menderes apartman temizliği, buca apartman temizliği

 

 

 

Ziyaretçi Formu Bize istek, şikayet ve önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Ziyaretçi Formu