Öz-Ok Name Temizlik

ZOR İŞLER İÇİN DOĞRU ADRES

                İnşaat sektörü son günlerde inanılmaz boyutlara ulaştı. Her gün sıfır daireler, sahiplerine teslim ediliyor. Tabi ki yeni daire bile olsa, beraberinde bir sürü temizlik külfiyeti getiriyor. Firmamız da bu konu da devreye girip ihtiyaçlarınızı karşılıyor, İzmir inşaat temizliği konusunda.

                Özellikle dairelerin içi yapılırken her yere sıva, alçı, boya gibi temizlemesi oldukça zor maddeler bulaşıyor. Bunu basit bir temizlikçi tutarak temizletmeniz neredeyse imkânsız. İzmir İnşaat temizliği oldukça tecrübe isteyen bir konu. Bu tecrübe de eğitimli kadromuz ile bizde fazlasıyla mevcut.

                Firmamız özel formüllere sahip ürünleriyle köşe bucak İzmir inşaat temizliği sağlıyor ve size de daireleriniz de huzurla oturmak kalıyor.

 

Öz&Ok Temizlik, İzmir Merdiven Temizliği, Ayrancılar Merdiven Temizliği, Torbalı apartman merdiven temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, çiğli merdiven temizliği, buca apartman temizliği, izmir ev temizliği, menderes ev temizliği, gaziemir apartman temizliği, karşıyaka aprtman merdiven temizliği, İzmir Merdiven Temizliği, izmir ev temizliği, Karabağlar Apartman Temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, izmir apartman temizliği, ayrancılar apartman temizliği, torbalı  ev temizliği, narlıdere apartman temizliği, narlıdere ev temizliği, güzelbahçe ev temizliği, güzelbahçe apartman temizliği, çiğli apartman temizliği, çiğli merdiven temizliği, bornova apartman temizliği, menderes apartman temizliği, buca apartman temizliği

 

 

 

Ziyaretçi Formu Bize istek, şikayet ve önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Ziyaretçi Formu