Öz-Ok Name Temizlik

HALI YIKAMA

      Derinlemesine halı yıkama işlemi sadece profesyonel hizmet veren halı yıkamacılar tarafından yapılmaktadır. İzmir Halı yıkama, işlemine ilk olarak halının adresten alınması ile başlanır. Özel bir dolapta halının tozu alınır. Sonra yarı otomatik ve tam otomatik makineler kullanılarak halı yıkanır.

      Tesisimizdeki halı yıkama yöntemi genelde sulu yıkama ve havuzlama olmaktadır. Birçok İzmir halı yıkama merkezinde halı yıkama işlemi bir düzine ünite üzerinden geçmesi şeklinde olmaktadır. İşinde uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini vermekteyiz.

       Halıların derinlemesine temizle işlemi en az 6 ayda bir uzman bir kadro tarafından yapılmalıdır. Halıların nasıl yıkandığı belli olmayan oto temizlik firmalarından kaçınmak gerekir. İzmir Halı yıkama işlemlerinizi işinde uzman bir firmaya yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Öz&Ok Temizlik, İzmir Merdiven Temizliği, Ayrancılar Merdiven Temizliği, Torbalı apartman merdiven temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, çiğli merdiven temizliği, buca apartman temizliği, izmir ev temizliği, menderes ev temizliği, gaziemir apartman temizliği, karşıyaka aprtman merdiven temizliği, İzmir Merdiven Temizliği, izmir ev temizliği, Karabağlar Apartman Temizliği, Gaziemir Merdiven Temizliği, Menderes Merdiven Temizliği, izmir apartman temizliği, ayrancılar apartman temizliği, torbalı  ev temizliği, narlıdere apartman temizliği, narlıdere ev temizliği, güzelbahçe ev temizliği, güzelbahçe apartman temizliği, çiğli apartman temizliği, çiğli merdiven temizliği, bornova apartman temizliği, menderes apartman temizliği, buca apartman temizliği

 

 

 

Ziyaretçi Formu Bize istek, şikayet ve önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Ziyaretçi Formu